top of page

DEĞİŞİM VE İADE

Melike Gündüz olarak, satın aldığınız ürünlerden memnun kalmanızı isteriz.


Tüketiciyi Koruma Kanunu gereğince, satın aldığınız ürünü teslim aldıktan sonraki 7 iş günü içerisinde hiçbir neden göstermeden, koşulsuz iade garantinizi kullanarak iade edebilirsiniz.
İade işlemlerinizin başlaması için, [email protected] adresine bir e-posta göndermeniz gerekmektedir.

İade talebinizle ilgili bize bilgi verdikten sonra ürünü/ürünleri, faturası ile birlikte kullanılmamış ve ambalajı hasar görmemiş şekilde, tarafınıza iletilecek adrese geri gönderebilirsiniz.
İade ve değişimlerde kargo ücreti alıcıya aittir.


İade ve değişim kapsamındaki koşullar aşağıdaki gibidir;

    İade edeceğiniz ürünü orijinal faturası, kullanılmamış ve ambalajı hasar görmemiş şekilde size gönderilen iletişim adresimize yollamanızı rica ederiz.
    İade etmek veya değiştirmek istediğiniz  istediğiniz ürünün faturası bir kurum adına düzenlenmiş ise kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde iade işlemi tamamlanamamaktadır.
    Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş, kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Bu şekilde gelen ürünler teslim alındığı haliyle karşı taraf ödemeli olarak geri gönderilecektir.
    Ürünler kullanılmış ve tadilat yapılmış ise iadeleri kabul edilmemektedir.

    Değişim sadece aynı model ürünlerde ve renk/ölçüdeğişikliği şeklinde yapılmaktadır. Farklı bir ürün ile değişim yapılmamaktadır.

Ürününüz Melike Gündüz tarafından teslim alındıktan sonra yukarıda belirtilen iade koşullarına uygunluğu kontrol edilir. İade işleminin onaylanması durumunda, ürün bedeli ödeme şekliniz doğrultusunda tarafınıza geri ödenir. İadenizin, iade koşullarına uygun olmaması durumunda ise; ilgili ürün adresinize geri gönderilir.

Ürün bedelinin iade işlemi tamamlandığında tarafınıza e-posta yoluyla bilgilendirme yapılır. 

İade veya değişiminiz onaylandıktan sonra ürün tutarı, kargo ücreti düşülerek kullandığınız kredi kartına veya banka hesabına yatırılacaktır.

Siparişiniz teslim edildiğinde, kargo yetkilisi eşliğinde paketinizi açıp kontrol edebilirsiniz. Ezilmiş, yırtılmış, açılmış vb. olan paketlerde beklenmedik bir durum ya da sorunlu ürünle karşılaşırsanız paketi teslim almayınız, kargo yetkilisine tutanak tutturarak paketin kargo şirketi tarafından tarafımıza iade edilmesini sağlayınız.


İade ya da değişim hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için [email protected] adresine e-posta göndermeniz yeterlidir.

bottom of page